Категории
Новости

В связи с повышением тарифов на перевозку грузов фиксированная стоимость доставки заказа в пределах Украины установлена в размере 70 грн. Добавлена возможность оплачивать доставку самостоятельно при получении товара.

Опубликовано: 03.12.2018

Внимание! На 5-й день хранения на Новой почте товар уедет обратно! Пожалуйста, получайте свой заказ вовремя!

Опубликовано: 05.01.2014

Стоимость доставки заказа до указанного клиентом отделения перевозчика в любом городе Украины может быть фиксированной и зависеть от усредненных тарифов перевозчиков на текущий момент или же стоимость доставки оплачивается клиентом (обновлено).

Опубликовано: 29.10.2013

Порядок оформления, оплаты и доставки заказов.

Опубликовано: 17.07.2013

Щоденник шкільний "Найрозумніший. Мерседес" (тв. обкл., УФ-лак, фольга) - ТОВ "Аркуш" 1B738-05 - продажа оптом в Украине

Щоденник шкільний "Найрозумніший. Мерседес" (тв. обкл., УФ-лак, фольга)  - ТОВ "Аркуш" 1B738-05
Щоденник шкільний "Найрозумніший. Мерседес" (тв. обкл., УФ-лак, фольга)  - ТОВ "Аркуш" 1B738-05
Производитель: ТОВ "Аркуш Україна"
Модель: Арк-ЩШ-1B738-05

Ширина (мм): 170
Высота (мм): 240
Наличие: Есть в наличии
Цена: 34.00
Количество:  
   - или -   

Щоденник шкільний українською мовою.
Призначений для запису шкільного розкладу, фіксації домашніх завдань та оцінок, отриманих учнем на уроці. Виготовлено з целюлозного паперу вищого сорту. Не містить шкідливих речовин.
Серія "Найрозумніший щоденник".
Тверда картонна обкладинка з матовою ламінацією, вибірковим УФ-лаком та тисненням фольгою. На форзацах: рослини й тварини України; фізична карта півкуль.
Розмір 170х240 мм.
Інформаційний блок:
- розклад факультативних занять та розклад уроків;
- таблиця предмет-вчитель;
- табель.

Шкільний щоденник - це річ, про яку згадуєш насамперед, коли мова заходить про підготовку до школи. Адже цей предмет є важливою частиною навчання, з ним має справу не тільки учень, але також учитель і батьки. Більш того, щоденник - це один з перших персональних документів школяра, який відображає його шкільну діяльність, удачі, провали і помилки. І як будь-який документ, він повинен виглядати акуратно, красиво і охайно. І в той же час - барвисто. Адже купується щоденник дитині, а діти, як відомо, люблять все яскраве і кольорове.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити щоденник шкільний, а також іншу продукцію ТОВ "Аркуш Україна", оптом і в роздріб за низькими цінами з доставкою по Україні.

Нет отзывов

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: